505 226 709, 512 300 514 drukurs@gmail.com

Warsztaty

Prowadzimy różnego rodzaju warsztaty dla dzieci i młodzieży w różnych grupach wiekowych: przedszkola, zerówki szkoły podstawowe klasy 1-6. Podczas warsztatów dzieci poznają tajniki ozdabiania przedmiotów za pomocą techniki Decoupage. Uczymy wykonywać ekologiczne mydełka. Przeprowadzamy dzieci przez cały cykl powstawania papieru czerpanego. Wszystkie materiały potrzebne do warsztatów dostarczamy we własnym zakresie.

Produkcja mydełek

Nauczymy dzieci wykonować mydełka całkowicie ekologiczne:

– nieuczulające
– ładnie pachnące
– całkowicie na naturalnych produktach

Każde dziecko nauczy się metody domowej produkcji ekologicznych mydełek. Korzystając z dostępnych w domu materiałów będzie mogło wyprodukować mydełko dla ukochanej osoby. W dowolnie wybranym kształcie, ulubionym zapachu i kolorze.

Szczęśliwe warsztaty

Codziennie uczymy się czegoś nowego…

Urządzenia zabytkowe wciąż w użytku.

Dzieci są bardzo zaangażowane

i podekscytowane.

Prowadzimy zajęcia,  które uczą tajników rzemiosła starszego niż druk – introligatorstwa. Pokazujemy dzieciom,  jak oprawia  ( i naprawia ) się książki             i czasopisma;  zarówno ręcznie,  jak i przy pomocy profesjonalnego sprzętu.

Dzieci świetnie się bawią i uczą oraz miło spędzają czas w gronie rówieśników oraz wesołej atmosferze.

Zajęcia są angażujące i przystępne zarówno dla młodszych, jak i starszych uczestników.  Uczą dokładności i cierpliwości, a także zaszczepiają    w małych introligatorach ciekawość świata, który w dobie mediów cyfrowych bywa niedoceniany   –  świata książki.

Serdecznie zapraszamy wszytkich zainteresowanych! 

Formularz zgłoszeniowy na warsztaty introligatorskie od poniedziałku – do piątku

(godz. 9.00 – 13.00)

Cennik warsztatów: – 250 zł za tydzień

Zgoda