505 226 709, 512 300 514 drukurs@gmail.com

 Po japońsku tabliczka mnożenia to KUKU

Rozwiąż problem z tabliczką mnożenia w sposób miły, łatwy i przyjemny?

Zagraj w KUKU, a nie pożałujesz !

 

Zasady gry

Na czym polega gra :

W grze może uczestniczyć dowolna liczba uczestników. Gra składa się z dwóch kompletów niebieskiego i zielonego, w każdym jest Joker. Gra ma 3 warianty. 

1. Trening jednego gracza Gracz wybiera jeden zestaw i rozkłada kart na stole logiem KUKU na wierzchu. Następnie losowo wybiera kartę i odwraca ją odkrywając działanie do odgadnięcia po odgadnięciu wyniku znajduje odpowiednią kartę i kładzie na poprzednią. W ten sposób trenuje do rozgrywki.

2. Rozgrywka Rozkładamy karty logiem do wierzchu młodszy gracz zaczyna odkrywając kartę. Po odkryciu działania kartę zabiera ten kto pierwszy powie dobry wynik. W przypadku jednoczesnego odgadnięcia dobrego wyniku następuje kumulacja odkrywany wtedy kolejną kartę ten z graczy który pierwszy poda poprawny wynik zabiera wszystko. Wygrywa ten który zbierze więcej kart.

3. Wyścig Rozdajemy potasowane karty oprócz jokerów między uczestników. Najmłodszy rozpoczyna grę wykładając dowolną kartę. Kolejni gracze zgodnie z ruchem wskazówek zegara dokładają karty zgodnie z działaniami albo rozpoczynają kolejny z dwóch stosów (zielony lub niebieski). Jeżeli gracz nie może dołożyć karty mówi stoję i kolejka przechodzi na następnego gracz. Jokery służą do połączenia 2 tali i są dokładane wtedy kiedy pojawi się karta z napisem Joker.

Formularz zamówienia

 

Koszt przesyłki: 15 zł 

Odbiór osobisty: 0 zł (Warsztatowa 10)

Odbiór